+38(099)022-22-80
+38(067)116-18-87
Графік роботи магазинів
запитуйте по телефону

25/07/2017

Нові Коллекції 2017 року!

Новинка 2017 року! Ламінована підлога Verband є абсолютно новим видом покриття для                   

більш розширенної області застосування, виконаної на основі технології композитних матеріалів WPC ( Wood Plastic Composit ).

Основою таких підлог є екструдована плита, виготовлена за надсучаснішою методикою змішування деревинної муки з матеріалом ПВХ  за високої температури і тиску. Така плита за рахунок обгортування деревинного пилу молекулами ПВХ , які замінюють клейову складову при виробництві звичайних HDF плит, має цілий ряд переваг, а саме:

  • зберігає всі достоїнства деревени, такі як теплопровідність та коефіцієнт стиску, тобто від зміни температурного режиму експлуатації,матеріали WPC не піддаються стисканню або розширенню;
  • абсолютна вологостійкість, якої немає натуральна деревина;
  • за рахунок відсутності традиційної клейової складової , яка має в своєму складі формальдегіди, плита WPC  є абсолютно екологічною, так як клей у ній замінений

матеріалом ПВХ, який не має у своєму складі шкідливих речовин.

Додаткові шари складової такого ламінату забезпечують міцність плити, унікальність декору, та зносостійкість в процесі експлуатації, виконані на вініловій основі, яка не має шкідливих речовин, тобто верхній шар є надміцним і також абсолютно екологічним.

 

На ринку України на сьогоднішній день є дві колекції декорів, виконаних за оригінальними технологіями виробництва WPC ( ВПС ) ламінату :

 

      - колекція Verband Kaufmanisch

ламінат виконаний на основі плити 8 мм, має 4х сторонню фаску та відповідає в еквіваленті 54-му класу міцності звичайних ламінованих підлог.Нижнім шаром є пробкова підкладка, яка комплектується на виробництві. Такі підлоги можуть застосовуватись крім звичайних приміщень також в офісах, магазинах, терасах, басейнах та інших приміщеннях з високим навантаженням та присутністю вологи.

 

- колекція Verband Zuhause

більш бюджетна лінійка декорів, виконана на основі плити 5 мм та у відповідності до еквіваленту 43 класу міцності. Використовувати такі підлоги можна також у ванних кімнатах, коридорах, на балконах та кухнях.


Вернуться

Другие новости