+38(099)022-22-80
+38(067)116-18-87
Графік роботи магазинів
запитуйте по телефону

Кожен з нас хоче зробити свій дім зручним та вишуканим. Гарні меблі та цікавий декор мало хто зможе недооцінити, тому будь-який ремонт передбачає створення зі своєї квартири чи будинку затишного куточка, здатного задовольнити комфортом , красою і вишуканістю.

Важливою деталлю будь-якого ремонту поряд з пошуком меблів, декоруванням стін, заміною дверей та вікон та іншим є якісна та естетична підлога. Цілком природньо що вона може бути дуже різною. Каміння, плитка, натуральне дерево та лінолеум, паркетна дошка і ламінат – кожне з цих покриттів має право на присутність в інтер’єрі.

Ламінат при цьому поєднуючи екологічність дерев’яної основи, довговічність та механічну міцність, можливість значного варіювання зовнішнього вигляду і відносно низьку ціну, завоював довіру як у нас, так і за кордоном. Ламінат практичний і зручний , він не потребує спеціального догляду та може імітувати майже будь-яке підлогове покриття , від мармуру і керамічної плитки до натурального паркету.

Звичайно, враховуючи величезну кількість пропозицій на ринку, покупець часто задає собі питання : як купити якісний ламінат в Україні? , при цьому не помилившись у виборі та не витративши зайві кошти? Щоб вирішити ці питання необхідно перш за все ознайомитись з основними критеріями відбору.

Перш за все, для звичайного покупця важливий зовнішній вигляд ламінату і це напевно, самий простий пункт в списку. Серед багатьох пропозицій різних виробників, знайдеться варіант , який задовольнить кожного , навіть самого суворого замовника.

Вибір малюнка та текстури підлогового покриття, як і вибір шпалер, повинен ретельно осмислюватись для створення гармонії в приміщенні. Як вже було сказано , ламінат може копіювати будь-яку поверхню. При імітації натуральних матеріалів найчастіше дане підлогове покриття копіює дуб, вільху, ясен та інші цінні породи дерева. Текстура при цьому може бути глянцевою та матовою, імітуючи справжнє дерево чи плитку.  Дизайнери радять також обирати не тільки колір та текстуру, але й напрямки ліній ламінату, що дозволяє візуально висвітлити простір чи «розширити» його.

По-друге, не менш важлива стійкість і механічна міцність ламінату, визначаюча гарантійний строк його використання. Тут на допомогу приходить клас ламінату, обов’язково вказаний виробниками в каталогах, складається з двох цифр. Перша з них вказує на його товщину, а інша характеризує механічну міцність.

Ламінат з 21 по 23 клас призначений лише для некомерційного використання і передбачає зменшене навантаження, його слід розміщати в мало використовуваних приміщеннях. Враховуючи що строк використання подібного підлогового покриття навіть при дбайливому відношенні не перевищує 5 років, а сьогодні пропозицій подібного рівня на ринку зовсім мало.

Починаючи з 31 класу ламіноване покриття відрізняються підвищеною товщиною і міцністю та призначені для комерційного використання в кабінетах, офісах, складах і навіть в терміналах аеропортів.

Як правило в господарстві використовують ламінат 32 та 33 класів, є найбільш ходовим і при правильному використанні служить на протязі 10-15 років. При цьому , аналогічно ламінат 31 та 32 класів слід класти в приміщеннях з низьким навантаженням, а вибір 33 класу доцільний, наприклад для кухні і вітальної як найбільш використовуваних приміщень. Ламінат Експерт – це найкращий вибір для вас.

Наступним питанням при виборі ламінату є можливість його швидкого та зручного монтажу ( і відповідно демонтажу) На сьогоднішній день при стиковці пластин використовується два основних способи клейовий та замковий. Перший з них передбачає з’єднання частин полотна за допомогою спеціального клею, що суттєво ускладнює монтаж або демонтаж конструкції, наприклад для заміни всього підлогового покриття або його частини при пошкодженні або новому ремонті.

Замкове з’єднання за рахунок «замикання» окремих пластин між собою більш просте і не потребує спеціальних фіксуючих засобів, саме тому більша частина асортименту на ринку представлена саме «замковим» ламінатом.

Ще одне важливе питання вибору підлогового покриття – міце его встановлення. Так до ламінату в теплій , добре провітрюваній вітальні особливих вимог не передбачається. Проте звичайних ламінат змонтований в ванній чи кухні, при умові  високої вологості або проливу рідин швидко зіпсується. Для подібних умов розроблені особливі водостійкі види даного підлогового покриття з пластиковою основою або спеціальною обробкою ДВП плити і вологостійкими замками. Відповідно такий ламінат суттєво дорожчий

Нарешті , останнім питанням є звичайно ж ціна ламінату. На жаль в цьому питанні вона має суттєве значення не тільки відповідно товщині гаманця , але й якості підлогового покриття.

Ціна ламінату відомих виробників з високим класом зносостійкості буде значно вищою. Проте за високу ціну покупець отримує точну імітацію натурального дерева або будь-якого іншого матеріалу , гарантовано заявлені строки використання і механічні властивості, якісний захисний шар. Таке покриття прослужить набагато довше, зберігши свій початковий вигляд, заощадивши кошти .

 Тому придбати ламінат від відомих фірм – це вкласти кошти в майбутнє, уникнувши незапланованого ремонту і проблем з низькою якістю. Укладка дешевого ламінату з низьким класом виправдана лише при використанні його в найманому житлі чи при частій зміні інтер’єру, коли старе підлогове покриття викидається без жалю.

Таким чином, при виборі ламінату «на роки» перевагу слід надавати продукції відомих виробників з класом зносостійкості не менше 31, а в приміщеннях з високою вологістю використовувати вологостійкий ламінат. При цьому естетичність підлогового покриття повинна вписуватись в інтер’єр.

Купити ламінат Ви можете в нашому інтернет-магазині підлогових покриттів Laminate Expert

У нас представлений широкий вибір ламінату відомих фірм, таких як Oster Wald, Grun Holz, Verband, Winnpol, Green Step, Tower Floor, Urban Floor, Spring Floor, Perfect House та ін., які заслужили довіру критиків і покупців якісною продукцією.